0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Genoa
-
-
Bologna F.C.
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  Japan J League
Avispa Fukuoka
۱
۰
Yokohama F Marinos
Finished
۱۴:۳۰
Sagan Tosu
۰
۰
Kawasaki Frontale
Finished
۱۲:۳۰
FC Tokyo
۰
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۰:۳۰
Cerezo Osaka
۳
۱
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Shimizu S-pulse
۱
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۰۹:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۳
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۸:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۲:۳۰
Shonan Bellmare
۲
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
FC Seoul
۰
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۲:۰۰
Gimcheon Sangmu FC
۰
۲
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۲
۰
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Russia Premier League
FC Volga-Olimpiyets Nizhny Novgorod
۱
۰
FK Zenit St. Petersburg
inprogress
۱۸:۳۰
CSKA Moscow
۲
۰
FC Rostov na Donu
inprogress
۱۸:۳۰
FK Dinamo Moscow
۱
۱
FK Sochi
inprogress
۱۸:۳۰
FK Krasnodar
۰
۰
FK Akhmat Grozny
inprogress
۱۸:۳۰
FK Khimki
۰
۱
FK Spartak Moscow
inprogress
۱۸:۳۰
Arsenal Tula
۰
۰
FC Ural Yekaterinburg
inprogress
۱۸:۳۰
FK Rubin Kazan
۰
۰
FC Ufa
inprogress
۱۸:۳۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
۰
۰
FK Lokomotiv Moscow
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland Scottish FA Cup
Glasgow Rangers FC
۰
۰
Hearts Of Midlothian FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Turkey Super Lig
Altay SK Izmir
۱
۴
Kasimpasa SK
inprogress
۱۷:۳۰
Sivasspor
۲
۱
Kayserispor
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Brusque
۱
۰
Tombense MG
Finished
۰۲:۳۰
EC Bahia
۲
۱
AA Ponte Preta
Finished
۰۵:۰۰
Operario PR
۰
۱
Ituano SP
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Primera Division
Valencia CF
-
-
Celta de Vigo
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۱
۰
Sportivo Ameliano
Finished
۰۲:۰۰
12 de Octubre
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۴:۱۵
  Ecuador Copa Ecuador
Primero de Mayo
۰
۱
El Nacional Quito
Finished
۰۱:۰۰
  Slovakia 1. Liga Championship Group
MFK Ruzomberok
-
-
SKF Sered
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SK Slovan Bratislava
-
-
MSK Zilina
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Spartak Trnava
-
-
DAC Dunajska
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Honduras Reserve League
CD Vida Reserves
۲
۲
Motagua Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Real Espana Reserves
۱
۱
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Atlanta
۰
۰
CD Maipu
Finished
۰۲:۴۰
CA All Boys
۱
۱
CSYD Madryn
Finished
۰۴:۳۰
Belgrano de Cordoba
۲
۰
Flandria
Finished
۰۴:۴۰
  Azerbaijan Premier League
FK Zira
۰
۰
Shamakhi FK
inprogress
۱۷:۳۰
FK Qarabag
-
-
PFC Neftchi Baku
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Qabala
۱
۰
Sabah
inprogress
۱۷:۳۰
FK Sumgayit
-
-
Sabayil FK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  United Arab Emirates UAE League
Al Sharjah SCC
۰
۱
Emirates Club Ras Al Khaimah
inprogress
۱۸:۴۵
Al-Nasr
۰
۰
AL Dhafra
inprogress
۱۸:۴۵
Al Urooba
۰
۰
Al Wasl
inprogress
۱۸:۴۵
  Canada Canadian Premier League
Pacific FC
۰
۰
York United FC
Finished
۰۶:۳۰
HFX Wanderers FC
۰
۴
Forge FC
Finished
۰۲:۳۰
  Japan J2 League
Mito HollyHock
۳
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۱:۳۰
Tokushima Vortis
۰
۱
Tochigi SC
Finished
۰۹:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۰۹:۳۰
Albirex Niigata
۳
۰
Yokohama FC
Finished
۰۹:۳۰
Omiya Ardija
۲
۴
Vegalta Sendai
Finished
۰۹:۳۰
F.C. Ryukyu
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۴:۳۰
Blaublitz Akita
۳
۳
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۹:۳۰
Fagiano Okayama
۱
۰
Oita Trinita
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden Allsvenskan
AIK
۲
۲
IK Sirius FK
inprogress
۱۷:۳۰
Helsingborgs IF
-
-
IFK Varnamo
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Australia NPL Queensland
Peninsula Power
۷
۳
Capalaba
Finished
۱۰:۳۰
Moreton Bay United
۰
۰
Gold Coast Knights
Cancelled
۱۰:۳۰
Eastern Suburbs
-
-
Gold Coast United
Cancelled
۱۳:۳۰
  Australia A-League
Melbourne Victory
۱
۴
Western United
Finished
۱۱:۴۵
  Brazil Serie D Group 2
Pacajus
۲
۰
Tuna Luso PA
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Pachuca (W)
۲
۴
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Hume City U21
۲
۱
Altona Magic U21
Finished
۱۰:۳۰
St. Albans Saints U21
۱
۱
Port Melbourne U21
Finished
۰۷:۰۰
Melbourne Knights U21
۱
۱
Dandenong City SC U21
Finished
۰۹:۳۰
Green Gully U21
۰
۲
Oakleigh Cannons U21
Finished
۰۹:۳۰
Eastern Lions SC U21
۴
۰
Dandenong Thunder U21
Finished
۰۶:۴۵
Bentleigh Greens U21
۰
۲
Avondale Heights U21
Finished
۱۲:۰۰
  Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado
۰
۱
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۳:۳۰
  Venezuela Primera Division
Monagas SC
۲
۲
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۴:۰۰
Zamora FC
۱
۰
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۱:۴۵
  Poland 1 Liga Women
UKS SMS II Lodz (W)
۳
۳
Zabkovia Zabki (W)
Finished
۱۵:۳۰
ROW Rybnik (W)
۲
۲
SWD Wodzislaw Slaski (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Ykkonen
FC TPS Turku
۰
۰
Pepo Lappeenranta
inprogress
۱۸:۳۰
EIF Ekenas
۰
۰
PK-35
inprogress
۱۸:۳۰
KPV Kokkola
۰
۲
SJK Akatemia
inprogress
۱۸:۳۰
Mikkelin Palloilijat MP
۱
۰
FF Jaro
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Cockburn City
۰
۰
Balcatta
Finished
۱۱:۳۰
Bayswater City
۱
۱
Armadale
Finished
۱۱:۳۰
Sorrento SC
۱
۳
Floreat Athena
Finished
۱۱:۳۰
Perth RedStar FC
۵
۰
Perth Glory NPL
Finished
۱۱:۳۰
Inglewood United
۱
۲
Stirling Lions
Finished
۱۱:۳۰
Gwelup Croatia SC
۰
۷
Perth
Finished
۱۱:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
CF Valencia U19
۲
۱
Albacete U19
Finished
۱۴:۳۰
  Japan L2 League Women
Tsukuba University (W)
۱
۰
JFA Academy (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jinju Citizen FC
۰
۱
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۰:۳۰
Incheon Namdong FC
۳
۴
Geoje Citizen FC
Finished
۱۰:۳۰
Jeonju Citizen
۲
۴
Pyeongchang FC
Finished
۰۹:۳۰
Chuncheon FC
۰
۰
Chungju Citizen
inprogress
۱۰:۳۰
  Germany Landespokal
VSG Altglienicke
۱
۲
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۴:۴۵
FV Engers 07
۱
۰
FC Karbach
Finished
۱۴:۴۵
TSV Steinbach
۰
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۴:۴۵
FC Homburg 08
۱
۱
SV Elversberg
inprogress
۱۶:۴۵
FC Carl Zeiss Jena
۱
۰
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۶:۴۵
SV Straelen
۰
۰
Wuppertaler SV Borussia
inprogress
۱۸:۴۵
Chemnitzer FC
۰
۱
BSG Chemie Leipzig
inprogress
۱۸:۴۵
SV Stuttgarter Kickers
۰
۰
SSV Ulm 1846 II
inprogress
۱۸:۴۵
SV Waldhof 07 Mannheim
۳
۰
FC Turkspor Mannheim
Finished
۱۶:۴۵
Viktoria Koln 1904
۰
۰
Fortuna Koln
inprogress
۱۸:۴۵
  Finland Kolmonen
Peimari United
۰
۰
PaiHa
Finished
۱۶:۳۰
KoiPS
۱
۲
HPS
Finished
۱۵:۰۰
Toejoen Veikot
۳
۳
PIF Parainen II
Finished
۱۴:۳۰
Espa
۲
۱
EBK
Finished
۱۶:۰۰
KoPa
۱
۳
IPS Edustus
Finished
۱۶:۳۰
AC Barca
۰
۰
FCJ Blackbird
inprogress
۱۸:۳۰
OPS Oulu
۸
۱
RoPo
Finished
۱۶:۳۰
ToTe
۳
۰
POHU
inprogress
۱۷:۳۰
FC Aland
۱
۰
TPK
inprogress
۱۸:۳۰
Lehmon Pallo-77
۴
۰
SaPa Pieksamaki
inprogress
۱۸:۳۰
  Thailand Thai League 2
Lampang FC
۲
۲
Trat FC
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Sorrento U20
۱
۱
Floreat Athena U20
Finished
۰۹:۳۰
Bayswater City U20
۲
۱
Armadale U20
Finished
۰۹:۳۰
Gwelup Croatia U20
۲
۱
Perth U20
Finished
۰۹:۳۰
Cockburn City U20
۲
۱
Balcatta U20
Finished
۰۹:۳۰
Inglewood United U20
۲
۰
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۹:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Sporting Cristal (W)
۶
۰
Ayacucho FC (W)
Finished
۰۱:۰۰
  Republic of Korea K3 - League
Siheung Citizen
۲
۱
Dangjin Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Cheonan City
۱
۲
Daejeon Korail
Finished
۱۲:۳۰
Busan Transport Corp
۱
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۹:۳۰
Paju Citizen FC
۲
۱
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
  Panama Liga Prom
Mario Mendez FC
۱
۰
Atletico Chiriqui B
Finished
۰۴:۳۰
  United States MLS Next Pro League
San Jose Earthquakes II
۱
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۵:۳۰
Real Monarchs SLC
۰
۳
North Texas SC
Finished
۰۵:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Croatia Raiders
۱
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۱
۰
Fulham United FC
Finished
۱۰:۰۰
West Adelaide
۱
۱
Adelaide University
Finished
۱۰:۰۰
Modbury Jets
۴
۲
Eastern United
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Victory
۰
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۳
۱
Playford Patriots
Finished
۱۰:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
1. FC Pforzheim 1896
۰
۴
SV Linx
Finished
۱۶:۳۰
FSV 08 Bissingen
۰
۱
SSV Reutlingen 05
inprogress
۱۸:۰۰
Neckarsulm Sport Union
۴
۰
Rielasingen-Arlen
Finished
۱۶:۳۰
1.fc Bruchsal
۱
۳
TSG Backnang
inprogress
۱۸:۰۰
Freiburger FC
۱
۳
FC 1908 Villingen
Finished
۱۷:۰۰
Goeppinger SV
۰
۴
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
TSV Ilshofen
۲
۳
FV Ravensburg
Finished
۱۶:۳۰
  Poland Ekstraklasa
MKS Pogon Szczecin
-
-
Termalica BB Nieciecza
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
KKS Lech Poznan
-
-
Zaglebie Lubin SSA
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Rakow Czestochowa
-
-
Lechia Gdansk
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Wisla Plock
-
-
Stal Mielec
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Slask Wroclaw
-
-
KS Gornik Zabrze
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Piast Gliwice
-
-
Radomiak Radom
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
KP Legia Warszawa
-
-
MKS Cracovia Krakow
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Gornik Leczna
-
-
Jagiellonia Bialystok SSA
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
TS Wisla Krakow
-
-
Warta Poznan
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  United States USL League Two
Western Mass Pioneers
۵
۲
Boston Bolts
Finished
۰۴:۰۰
OVF Alliance
۳
۱
PDX FC
Finished
۰۶:۰۰
Asheville City
۳
۱
Dalton Red Wolves SC
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Devonport City
۵
۱
Kingborough Lions
Finished
۰۹:۰۰
Clarence Zebras
۱
۱
Launceston City
Finished
۰۹:۰۰
South Hobart
۷
۰
Olympia FC Warriors
Finished
۰۸:۳۰
Riverside Olympic
۰
۶
Glenorchy Knights
Finished
۰۹:۰۰
  Hungary U19 1st Division
Vasas Budapest U19
۲
۲
Ujpesti TE U19
Finished
۱۲:۰۰
MTK Budapest U19
۳
۲
Puskas Academy U19
Finished
۱۲:۳۰
Diosgyori U19
۳
۲
MOL Fehervar FC U19
Finished
۱۵:۳۰
  Slovakia 3. Liga
KFC Kalna nad Hronom
۲
۲
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Sundby (W)
۴
۰
Aalborg Bk (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Nordsjaelland (W)
۴
۰
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۶:۳۰
Varde (W)
۱
۶
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
Odense Q (W)
۰
۰
B93 Kopenhagen (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
Odder IGF
۱
۳
ASA Aarhus
Finished
۱۶:۳۰
Kjellerup IF
۲
۱
Norresundby BK
inprogress
۱۸:۰۰
  World Friendly Club Matches
Druk Lhayul FC
۱
۱
Paro FC
Finished
۱۴:۳۰
Campbelltown Reserves
۳
۱
Cumberland United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۳
۲
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۷:۴۵
South Adelaide Reserves
۱
۱
Metro Stars Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Republic of Korea K-League 2
Daejeon Citizen
۱
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۱:۳۰
Jeonnam Dragons
۲
۳
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۰۰
  Ethiopia Premier League
Addis Ababa
۱
۱
Jimma Aba Jifar
Finished
۱۱:۳۰
Hawassa Kenema
۱
۲
Ethiopia Bunna
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Langwarrin SC
۱
۲
Brunswick City
Finished
۰۹:۳۰
Bulleen Lions
۲
۳
North Geelong Warriors
Finished
۰۹:۳۰
Moreland City FC
۳
۱
Pascoe Vale SC
Finished
۰۹:۳۰
Goulburn Valley Suns
۱
۴
Kingston City
Finished
۰۹:۳۰
  Chile Primera Division
Coquimbo Unido
۲
۴
Union Espanola
Finished
۰۳:۳۰
  Ecuador Serie A
Cumbaya FC
۳
۲
Club 9 de Octubre
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Devonport City Reserves
۶
۱
Ulverstone
Finished
۱۱:۰۰
Tasmania University SC
۳
۳
Taroona
Finished
۰۹:۰۰
South Hobart Reserves
۱
۲
New Town Eagles
Finished
۰۶:۱۵
Beachside FC
۳
۱
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Riverside Olympic Reserves
۱
۷
Northern Rangers FC
Finished
۱۱:۰۰
Olympia FC Warriors Reserves
۱
۲
Metro Claremont
Finished
۱۱:۰۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide Olympic
۰
۲
Adelaide City
Finished
۱۳:۰۰
White City Woodville
۱
۱
Sturt Lions
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Comets
۲
۰
Croydon Kings
Finished
۱۰:۰۰
West Torrens Birkalla
۲
۱
Adelaide United NPL
Finished
۰۹:۳۰
South Adelaide
۱
۰
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۰:۰۰
Campbelltown City
۴
۲
Cumberland United
Finished
۱۰:۰۰
  India Delhi League Women
Indian Arrows (W)
۱
۲
Pifa FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
FC Honka Espoo (W)
۱
۲
KuPs (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ilves Tampere (W)
۰
۴
HJK Helsinki (W)
Finished
۱۵:۳۰
Aland United (W)
۰
۰
PK-35 Vantaa(W)
inprogress
۱۸:۳۰
ONS Oulu (W)
۰
۰
HPS (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Asia Southeast Asian Games Women
Vietnam (W)
۱
۰
Thailand (W)
Finished
۱۶:۳۰
Myanmar (W)
۱
۲
Philippines (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
BSC Sud 05
۱
۱
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۷
۰
1 FC Lok Stendal
Finished
۱۵:۳۰
Torgelower SV Greif
۳
۰
SC Staaken
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
FC Eindhoven
۰
۰
ADO Den Haag
inprogress
۱۹:۰۰
  Norway 3. Division avd. 4
Start 2
۲
۲
Uraedd FK
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa
۱
۰
Klubi 04
Finished
۱۶:۳۰
FC Jazz Pori
۰
۰
EPS
inprogress
۱۸:۳۰
Tampere United
۳
۲
Ilves II
inprogress
۱۷:۳۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
-
-
Musan Salama
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Norway Eliteserien
Sandefjord
۱
۲
Lillestrom SK
inprogress
۱۸:۳۰
  Algeria Division 1
NA Hussein Dey
-
-
RC Relizane
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ASO Chlef
-
-
MC Magra
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AB Chelghoum Laid
-
-
MC Alger
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۱
۰
Hansa Luneburg
Finished
۱۶:۳۰
SV Werder Bremen II
۲
۰
Weiche Flensburg 08
inprogress
۱۷:۳۰
VfB Oldenburg
۱
۱
KSV Holstein Kiel II
inprogress
۱۷:۳۰
  Poland Youth League
UKS Ruch Chorzow U19
۱
۲
Miedz Legnica U19
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۲
۱
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۵:۳۰
FSV Martinroda
۰
۰
FSV Wacker Nordhausen
Finished
۱۶:۳۰
FC Grimma
۳
۰
FC Carl Zeiss Jena II
Finished
۱۶:۳۰
VFC Plauen
۰
۱
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۶:۳۰
SV Blau-Weiss Zorbau
۱
۰
FC Einheit Rudolstadt
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
West Canberra Wanderers FC
۱
۲
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۴۵
Cooma Tigers
۰
۱
Monaro Panthers FC
Finished
۰۹:۳۰
Belconnen United
۷
۱
O'Connor Knights
Finished
۰۹:۳۰
Canberra Olympic
۰
۱
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
  Denmark 3rd Division
Dalum
۲
۰
VSK Arhus
Finished
۱۵:۳۰
Slagelse
۰
۰
Young Boys FD
Finished
۱۵:۳۰
Næsby BK
۲
۱
BK Frem
Finished
۱۶:۳۰
IF Lyseng
۰
۲
FC Roskilde
Finished
۱۵:۴۵
KFUM Roskilde
۲
۱
Karlslunde IF
Finished
۱۶:۰۰
  Portugal Liga BPI Women
Braga (W)
۱
۰
Famalicao (W)
Finished
۱۴:۳۰
SL Benfica (W)
-
-
Vilaverdense (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
MKS Olimpia Szczecin (W)
۳
۱
Tarnovia Tarnow (W)
Finished
۱۳:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۴
۲
Bydgoszcz (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Slovakia I Liga Women
MFK Ruzomberok (W)
۰
۲
Slovan Bratislava (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Japan L1 League Women
Angeviolet Hiroshima (W)
۰
۱
Nittaidai Nippon Scu (W)
Finished
۰۸:۳۰
Ehime FC (W)
۰
۱
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Jordan Jordan League
Shabab AL Ordun
۰
۱
Ma'an
inprogress
۱۸:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FC Atyrau
۰
۰
FC Astana
inprogress
۱۷:۳۰
Kairat Almaty
۱
۰
FC Shakhter Karagandy
inprogress
۱۷:۳۰
Ordabasy Shymkent
-
-
FK Aksu
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Turan
-
-
FK Aktobe
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Armenia Premier League
FC Van Charencavan
۱
۰
FC Noah Artsakh
inprogress
۱۷:۱۵
  Germany Regionalliga Bayern
Heimstetten
۲
۱
VfB Eichstatt
Finished
۱۶:۳۰
SV Wacker Burghausen
۲
۳
FC Pipinsried
Finished
۱۶:۳۰
FC Augsburg II
۳
۱
FC 1907 Memmingen
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۵
۰
1860 Rosenheim
Finished
۱۶:۳۰
SV Schalding-Heining
۰
۵
Greuther Furth II
Finished
۱۶:۳۰
TSV Buchbach
۵
۲
SpVgg Bayreuth
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Grebbestads IF
۰
۱
IFK Kumla FK
Finished
۱۶:۳۰
Karlslunds IF
۱
۲
Ahlafors IF
Finished
۱۶:۳۰
Saffle FF
۱
۰
Angered BK
Finished
۱۶:۳۰
Mjolby AI FF
۰
۰
Nordvarmland FF
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Marconi Stallions
۲
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۳:۳۰
Northbridge FC Bulls
۲
۶
Sydney FC U21
Finished
۰۹:۳۰
  Malaysia Liga M3
Kijang Rangers FC
۰
۱
Tok Janggut Warriors
Finished
۱۳:۱۵
Respect FC
۲
۱
PIB FC
Finished
۱۳:۱۵
  Czech Republic 4. Liga
SK Kladno
۰
۰
Ostrov
Finished
۱۲:۴۵
Aritma Praha
۲
۱
SK Mondi Steti
Finished
۱۲:۴۵
Mar Lazne
۱
۳
Hvezda Cheb
Finished
۱۲:۴۵
FK Hodonín
۲
۱
Breclav
Finished
۱۲:۴۵
Ceske Budejovice B
۴
۱
Tatran Sedlcany
Finished
۱۳:۰۰
FC Vsetin
۱
۰
Valasske Mezirici
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۱
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۱:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۱
۴
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۲:۰۰
Manly United FC U20
۲
۱
Sydney Olympic U20
Finished
۱۱:۳۰
Northbridge Bulls U20
۰
۳
Sydney FC U20
Finished
۰۷:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۳
۱
Sydney United 58 U20
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۲
۵
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Kenya Premier League
Gor Mahia
۱
۱
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۶:۳۰
AFC Leopards
۳
۲
FC Talanta
Finished
۱۶:۳۰
Posta Rangers FC
۱
۱
Sofapaka
Finished
۱۶:۳۰
Bidco United
۰
۱
Kenya Police FC
Finished
۱۶:۳۰
Kenya Commercial Bank
۳
۲
Nairobi City Stars
Finished
۱۶:۳۰
Mathare United
۰
۰
Wazito FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Slovakia 1. Liga Relegation Group
FK Pohronie
-
-
FK Senica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Tatran Liptovsky Mikulas
-
-
FC Vion Zlate Moravce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK AS Trencin
-
-
MFK Zemplin Michalovce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Algeria Ligue 2
Boufarik
۰
۰
GC Mascara
inprogress
۱۸:۰۰
JS Bordj Menaiel
۰
۰
JSM Skikda
inprogress
۱۸:۰۰
MO Constantine
۱
۰
CA Bordj Bou Arreridj
inprogress
۱۸:۰۰
US Chaouia
۰
۰
USM Annaba
inprogress
۱۸:۰۰
MO Bejaia
۰
۰
RB Ouargla
inprogress
۱۸:۰۰
El Bayadh
۰
۰
MC Saida
inprogress
۱۸:۰۰
CA Batna
۱
۰
IB Lakhdaria
inprogress
۱۸:۰۰
NRB Telaghema
۰
۱
JSM Bejaia
inprogress
۱۸:۰۰
RC Kouba
۱
۰
CRB Ain Oussera
inprogress
۱۸:۰۰
MC El Eulma
۲
۱
AS Ain M'lila
inprogress
۱۸:۰۰
USMM Hadjout
۰
۰
USM El Harrach
inprogress
۱۸:۰۰
Ain Defla
۰
۰
Ben Aknoun
inprogress
۱۸:۰۰
ASM Oran
۰
۰
SKAF Khemis Melina
inprogress
۱۸:۰۰
Hamra Annaba
۰
۰
USM Khenchela
inprogress
۱۸:۰۰
USM Bel Abbes
۲
۰
Temouchent
inprogress
۱۸:۰۰
  Malaysia Premier League
Perak
۰
۲
UITM FC
Finished
۱۶:۴۵
PDRM
۱
۰
Skuad Projek
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia NPL Victoria
Eastern Lions
۰
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۰۹:۳۰
Hume City
۳
۰
Altona Magic
Finished
۱۳:۳۰
St Albans Saints
۰
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۹:۳۰
Bentleigh Greens SC
۱
۱
Avondale FC
Finished
۱۴:۱۵
  Kazakhstan 1. Division
Zhenys
۱
۲
FK Ekibastuz
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
FK Karlskrona
۰
۱
IFK Hassleholm
Finished
۱۶:۳۰
Osterlen FF
۱
۰
Eslovs BK
inprogress
۱۸:۳۰
Hassleholms IF
۲
۰
IFK Berga
Finished
۱۶:۳۰
Kristianstads FF
۱
۰
Rappe GOIF
inprogress
۱۸:۳۰
  Algeria U21 League 1
ASM Oran U21
۳
۲
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۴:۳۰
CA Batna U21
۳
۱
IRB Lakhdaria U21
Finished
۱۴:۳۰
WA Boufarik U21
۳
۰
GC Mascara U21
Finished
۱۴:۳۰
MC El Eulma U21
۵
۴
AS Ain M'lila U21
Finished
۱۴:۳۰
JS Bordj Menaiel U21
۴
۱
JSM Skikda U21
Finished
۱۴:۳۰
MO Constantine U21
۷
۲
CA Bordj Bou Arreridj U21
Finished
۱۴:۳۰
  Australia South Australia Cup Women
West Torrens Birkalla SC (W)
۱
۰
Flinders United (W)
Finished
۱۳:۳۰
Metro United (W)
۵
۰
Adelaide Comets Reserves (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Belconnen United U23
۱
۰
O'Connor Knights U23
Finished
۰۷:۰۰
Canberra Olympic U23
۱
۵
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۰۰
Cooma Tigers U23
۰
۳
Monaro Panthers U23
Finished
۰۷:۱۵
West Canberra Wanderers FC U23
۱
۳
Canberra Croatia U23
Finished
۱۱:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Calavera CF U19
۴
۲
Tiro Pichon U19
Finished
۱۴:۳۰
  Poland III Liga
Polonia Bytom
-
-
MKS Kluczbork
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Baltyk Koszalin
۰
۲
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۵:۳۰
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۳
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۵:۳۰
Starogard Gdanski
۰
۰
Jarota Jarocin
inprogress
۱۸:۳۰
Stolem Gniewino
۰
۱
Zawisza Bydgoszcz
inprogress
۱۸:۳۰
MLKS Wissa Szczuczyn
۰
۲
LKS Lodz II
Finished
۱۵:۳۰
Tomasovia Tomaszow
۱
۱
Wisla Sandomierz
inprogress
۱۸:۳۰
Sokol Aleksandrow
-
-
Lechia Tomaszow Mazowiecki
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Piast Zmigrod
-
-
Karkonosze Jelenia Gora
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
KS Polonia Sroda Wlkp
۱
۱
Sokol Kleczew
Finished
۱۵:۳۰
Odra Wodzislaw
۰
۲
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۶:۳۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
۰
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
inprogress
۱۸:۳۰
  Asia AFC Cup
Al-Arabi Kuwait
-
-
Shabab Al Khaleel
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ATK Mohun Bagan AC
۴
۰
Bashundhara Kings
Finished
۱۵:۳۰
Al Kuwait
-
-
Al Seeb
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hilal AL Quds
-
-
AL-Nejmeh SC Beirut
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Maziya SRC
-
-
Gokulam FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Hungary NB I Women
Puskas FC (W)
۱
۱
Haladas Viktoria (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Ferencvarosi TC (W)
۲
۱
Diosgyori VTK (W)
Finished
۱۶:۳۰
MTK Hungaria FC (W)
-
-
Gyori ETO (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  Sweden Division 1 Sodra
FC Trollhaettan
۱
۰
Åtvidabergs FF
inprogress
۱۸:۳۰
IK Oddevold
۲
۱
Tvaakers IF
Finished
۱۵:۳۰
Ljungskile SK
۰
۰
Lunds BK
inprogress
۱۸:۳۰
Vanesrborgs IF
۰
۰
IFK Malmo FK
inprogress
۱۸:۳۰
Qviding FIF
۰
۴
Falkenbergs FF
Finished
۱۴:۳۰
Oskarshamns Aik
۰
۰
BK Olympic
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Vastra Frolunda IF
۳
۰
Varbergs GIF FK
Finished
۱۶:۳۰
Torslanda IK
۴
۱
Assyriska BK
Finished
۱۶:۳۰
Landvetter IS
۲
۳
Hittarps IK
Finished
۱۵:۳۰
Husqvarna FF
۰
۰
Ullareds IK
inprogress
۱۸:۳۰
  Nepal C Division
Planning Boys United
۳
۱
Khalibari Youth FC
Finished
۱۱:۳۰
Sanepa Club
۱
۲
32 Academy
Finished
۱۴:۴۵
Swoyambhu Club
۰
۴
Pulchowk SC
Finished
۰۸:۱۵
  Lithuania II Lyga
Dainava II
۲
۳
FK Utenis Utena
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۳
۲
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۷:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
Loko Vltavin
۱
۱
Sokol Hostoun
Finished
۱۲:۴۵
SK Rakovnik
۰
۳
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۲:۴۵
Pribram B
-
-
FK Banik Sokolov
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sportivo Desamparados
۰
۰
Sportivo Estudiantes
Finished
۰۵:۰۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
West Adelaide Reserves
۱
۱
Adelaide University SC Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Modbury Jets Reserves
۲
۰
Eastern United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۲
۲
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Adelaide Raiders Reserves
۵
۳
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۴
۱
Fulham United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۲
۲
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Australia NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۱
۱
Gold Coast United (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Peninsula Power U23
۳
۲
Capalaba U23
Finished
۰۸:۱۵
Moreton Bay Utd U23
۰
۰
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۸:۱۵
  Norway 1. Division Women
Grand Bodo (W)
۴
۱
Medkila (W)
Finished
۱۴:۳۰
Amazon Grimstad FK (W)
۱
۰
Fortuna Aalesund (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
1. SC Feucht
۲
۴
Spvgg Ansbach
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Bayern Hof
۰
۲
TSV Karlburg
Finished
۱۶:۳۰
TSV Abtswind
۲
۳
DJK Ammerthal
Finished
۱۶:۳۰
Würzburger FV
۵
۱
Atsv 1898 Erlangen
Finished
۱۶:۳۰
DJK Don Bosco Bamberg
۳
۱
1. FC Eintracht Bamberg
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1923 Großbardorf
۱
۲
TSV Vatanspor
Finished
۱۶:۳۰
ASV Cham
۱
۱
DJK Gebenbach
Finished
۱۶:۳۰
FC Sand
۶
۲
ASV Neumarkt
Finished
۱۶:۳۰
SV Seligenporten
۰
۴
DJK Vilzing
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
VFB Hallbergmoos
۱
۲
SV Donaustauf
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1865 Dachau
۲
۰
TSV Schwabmunchen
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen II
۰
۲
SSV Jahn Regensburg II
Finished
۱۶:۳۰
SV Kirchanschoring
۲
۱
TSV Landsberg
Finished
۱۶:۳۰
SV Pullach
۲
۲
TSV Schwaben Augsburg
Finished
۱۶:۳۰
TSV Kottern
۲
۳
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1880 Wasserburg
۰
۰
Turkspor Augsburg
Finished
۱۶:۳۰
Gundelfingen
۲
۲
FC Ismaning
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Hankofen-Hailing
۳
۳
FC Deisenhofen
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Berlin Liga
SV Empor
۰
۰
Frohnauer SC
Finished
۱۶:۳۰
FC Brandenburg 03
۱
۳
Berlin Hilaspor
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2. Division
Middelfart G og BK
۱
۱
Skive IF
Finished
۱۶:۳۰
Brabrand IF
۱
۴
Aarhus Fremad
Finished
۱۶:۳۰
FA 2000
۱
۲
Kolding IF
Finished
۱۶:۱۵
Thisted FC
۰
۳
Naestved BK
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal U19 Championship
Rio Ave U19
۱
۲
Sporting Lisbon U19
Finished
۱۴:۳۰
  Slovakia U19 Liga
FC Petrzalka U19
۰
۴
Kosice U19
Finished
۱۳:۳۰
  Australia New South Wales League One
Northern Tigers
۰
۲
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۳:۳۰
Hills United Brumbies
۲
۶
St George City FA
Finished
۱۲:۰۰
Western Sydney Wanderers NPL
۷
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۳:۳۰
Mounties Wanderers
۱
۲
NWS Spirit
Finished
۱۳:۳۰
St. George Saints
۱
۲
Central Coast Mariners Academy NPL
Finished
۱۳:۳۰
SD Raiders FC
۰
۰
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۳:۳۰
  Taiwan Mulan League Women
New Taipei Hang Yuen (W)
۱
۱
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Bulleen Lions U21
۱
۰
North Geelong U21
Finished
۰۷:۳۰
Goulburn Valley Suns U21
۳
۱
Kingston City U21
Finished
۰۷:۳۰
Langwarrin U21
۲
۱
Brunswick City SC U21
Finished
۰۷:۱۵
  Iceland 2. Deild
Haukar Hafnarfjordur
۰
۱
KF Fjallabyggdar
inprogress
۱۸:۳۰
  Egypt Premier League
El Sharqia Dokhan
۱
۰
Smouha
inprogress
۱۸:۳۰
El Geish
۰
۰
Al Moqawloon Al Arab
inprogress
۱۸:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Shorta
۲
۲
Newroz SC
inprogress
۱۷:۳۰
  Israel Youth League
Maccabi Haifa U19
۴
۰
Maccabi Netanya U19
inprogress
۱۷:۳۰
Hapoel Tel Aviv U19
۱
۰
Ashdod U19
inprogress
۱۸:۴۵
Maccabi Tel Aviv U19
۲
۱
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
inprogress
۱۷:۳۰
Hapoel Ramat Gan U19
۰
۰
Maccabi Petach Tikva U19
inprogress
۱۸:۴۵
Hapoel Beer Sheva U19
۰
۰
Beitar Jerusalem U19
inprogress
۱۸:۴۵
  Croatia 1. HNL
HNK Rijeka
۱
۰
NK Hrvatski Dragovoljac
inprogress
۱۷:۳۰
NK Gorica
-
-
NK Osijek
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۵
  Sweden Damallsvenskan
IFK Kalmar (W)
۳
۲
Umea IK (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Estonia U19 League
JK Tallinna Kalev U19
۱
۱
FC Flora Tallinn U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Romania Liga I Relegation Group
CS Concordia Chiajna
۲
۱
Chindia Targoviste
Finished
۱۷:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Aarhus Fremad II
۴
۱
Varde
Finished
۱۶:۳۰
Hedensted IF
۱
۰
B 1909
Finished
۱۶:۰۰
OKS
۲
۴
Oureskolernes BK
Finished
۱۵:۳۰
  Bangladesh Championship League
Gopalgonj SC
۱
۲
Uttara FC
Finished
۱۶:۴۵
Azampur FC Uttara
۰
۰
Wari Club
Finished
۱۴:۳۰
  Poland IV Liga
Jaguar Gdansk
۵
۰
Arka Gdynia II
Finished
۱۳:۳۰
Sokol Kocmyrzow
۰
۰
LKS Wislanka Grabie
inprogress
۱۸:۳۰
Rozwoj Katowice
۲
۱
Gwarek Ornontowice
Finished
۱۳:۳۰
Drukarz Warszawa
۳
۲
KS Sokol Serock
Finished
۱۳:۳۰
Gedania Gdansk
۰
۰
Bytovia Bytow
Finished
۱۳:۳۰
Warta Zawiercie
۲
۲
KS Polonia Laziska Gorne
Finished
۱۳:۳۰
MKS Trzebinia
۲
۴
Wislanie Jaskowice
Finished
۱۳:۳۰
Unia Oswiecim
۰
۱
Pcimianka Pcim
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Fitzroy City
۱
۰
Richmond SC
Finished
۱۲:۴۵
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
FK Zbuzany 1953
۳
۰
FK Chlumec
Finished
۱۲:۴۵
FK Prepere
۳
۲
Slovan Velvary
Finished
۱۳:۰۰
  Kazakhstan 2nd League
FK Kaspyi Aktau Reserves
۱
۱
FK Maktaaral Reserves
Finished
۱۲:۳۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
۰
۴
FK Aktobe Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Akademiya Ontustyk Reserves
۲
۱
Turan Turkistan Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Adamstown Rosebud FC
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۳۰
Maitland
۴
۲
Newcastle Olympic
Finished
۱۱:۰۰
  El Salvador Liga Feminina
Alianza FC (W)
۱
۳
CD Fas Asdefuf (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Russia Supreme Division Women
Ryazan VDV (W)
۰
۱
Rubin Kazan (W)
Finished
۱۶:۰۰
Chertanovo Moscow (W)
۰
۴
Zvezda 2005 Perm (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
۵
۱
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۴:۳۰
  England League 1
Sunderland
۱
۰
Wycombe Wanderers
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Lulea IFK
۲
۱
Sandviks IK
inprogress
۱۷:۳۰
Gottne IF
۱
۰
Kiruna FF
Finished
۱۳:۳۰
Umea FC Academy
۱
۱
Sund IF
Finished
۱۶:۳۰
Skelleftea FF
۲
۰
IFK Oestersund 1906
Finished
۱۵:۳۰
Ytterhogdals IK
۰
۰
Friska Viljor
inprogress
۱۸:۳۰
  Turkey 1. Lig
Genclerbirligi SK
۲
۳
Umraniyespor
inprogress
۱۷:۳۰
Keciorengucu Ankara
۱
۲
Ankaragucu
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Frosinone U19
۳
۰
Brescia U19
inprogress
۱۷:۳۰
Parma U19
۰
۲
Monza U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Austria Bundesliga Championship Group
FK Austria Wien
-
-
SK Sturm Graz
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
-
-
SK Rapid Wien
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Red Bull Salzburg
-
-
Austria Klagenfurt
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Skjetten
۰
۳
Mjoendalen 2
inprogress
۱۸:۳۰
Bossekop UL
۲
۳
Mjølner
Finished
۱۵:۳۰
Tromsoe 2
۰
۱
Gjelleraasen
inprogress
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Oern-Horten
۰
۰
Kvik Halden FK
inprogress
۱۸:۳۰
  Finland Veikkausliiga
Seinäjoen Jalkapallokerho
۰
۰
IFK Mariehamn
inprogress
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas
۱
۰
PPJ Helsinki
Finished
۱۶:۰۰
PK Keski-Uusimaa
۲
۲
NJS
inprogress
۱۷:۳۰
FC LaPa
۰
۰
KäPa/PuLe
inprogress
۱۸:۳۰
Futura
۰
۱
Jippo Joensuu
inprogress
۱۸:۳۰
Kiffen
۰
۰
Peka
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۴
۱
Hadamar
Finished
۱۶:۳۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
۲
۲
FC Eddersheim
Finished
۱۶:۳۰
KSV 1964 Baunatal
۱
۲
FV Bad Vilbel 1919
inprogress
۱۷:۰۰
SV 1912 Buchonia Flieden
۱
۱
Türk Gucu Friedberg
inprogress
۱۷:۳۰
Hunfelder
۰
۰
SV Zeilsheim
inprogress
۱۷:۳۰
FSV Fernwald
۲
۲
SC Waldgirmes
inprogress
۱۷:۳۰
Bayern Alzenau
۳
۱
SC Viktoria Griesheim
inprogress
۱۷:۳۰
FC Hanau 93
۱
۰
RW Walldorf
inprogress
۱۷:۳۰
FC 1906 Erlensee
۰
۰
SC Hessen Dreieich
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Nardo FK Trondheim
۱
۰
Orkla
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
SoenderjyskE U19
۱
۳
Esbjerg U19
Finished
۱۵:۰۰
Aalborg U19
۱
۱
AC Horsens U19
Finished
۱۵:۳۰
  India Delhi Senior Division
Goodwill FC
۵
۰
Victory FC
Finished
۱۳:۳۰
Punjab Heroes
۰
۴
Hops FC
Finished
۱۵:۴۵
  Turkey U19 Elit Ligi
Eyupspor U19
۱
۳
Manisa U19
Finished
۱۳:۳۰
Tuzlaspor U19
۳
۰
Keciorengucu U19
Finished
۱۳:۳۰
MKE Ankaragucu U19
۲
۱
Erzurum BB U19
Finished
۱۳:۳۰
Altay U19
۰
۱
Kasimpasa U19
Finished
۱۳:۳۰
Adanaspor FK U19
۰
۲
Bandirmaspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Samsunspor U19
۲
۱
Umraniyespor U19
Finished
۱۳:۳۰
Boluspor U19
۷
۱
Denizlispor U19
Finished
۱۳:۳۰
Besiktas JK U19
۳
۲
Torku Konyaspor U19
Finished
۱۴:۳۰
Balikesirspor U19
۳
۱
Genclerbirligi U19
Finished
۱۳:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
۱
۲
Fenerbahce SK U19
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
FC Slovan Rosice
۲
۰
FC Hlucin
Finished
۱۲:۴۵
SFK Vrchovina
-
-
SK Sigma Olomouc 2
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Vysocina Jihlava B
۰
۲
FC Viktoria Otrokovice
Finished
۱۲:۴۵
FC Vratimov
۱
۲
Uhersky
Finished
۱۲:۴۵
  Czech Republic 5. Liga
TJ Sokol Bohunovice
۴
۰
FC Ivancice
Finished
۱۲:۴۵
  Croatia U19 League
NK Varazdin U19
۱
۳
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Osijek U19
۶
۲
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۶:۳۰
Orijent 1919 U19
۱
۱
NK Inter Zapresic U19
Finished
۱۳:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۵
۱
Bjelovar U19
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Clarence Zebras (W)
۴
۵
Launceston United (W)
Finished
۰۶:۳۰
Devonport Strikers (W)
۷
۱
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۷:۰۰
  Peru Primera Division
Universidad Cesar Vallejo
۰
۱
Academia Deport. Cantolao
Finished
۰۵:۰۰
  United States NPSL
Erie Commodores
۰
۲
FC Buffalo
Finished
۰۳:۳۰
  Croatia 3. HNL
NK Tresnjevka
۴
۰
NK Udarnik Kurilovec
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Coimbra EC
۱
۲
Ipatinga
Finished
۰۲:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Orebro Syrianska IF
۰
۱
IFK Haninge
inprogress
۱۸:۳۰
Vasalunds/Essinge IF
۱
۰
Hammarby Talang Ff
inprogress
۱۸:۳۰
Motala AIF FK
۴
۱
Umea FC
Finished
۱۵:۳۰
Pitea IF
۰
۰
Sandvikens IF
inprogress
۱۸:۳۰
IF Karlstad
۲
۱
Sollentuna Utd FF
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Tromsdalen UIL
۰
۰
Eidsvold TF
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca U20
Nova Iguacu U20
۱
۲
Atletica Portuguesa RJ U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Slovenia Prva liga
Radomlje
۲
۲
NK Domzale
inprogress
۱۷:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
Koninklijke HFC
۱
۲
SV Spakenburg
inprogress
۱۸:۰۰
Scheveningen
۲
۱
HHC Hardenberg
Finished
۱۷:۰۰
IJsselmeervogels
۱
۱
Noordwijk
inprogress
۱۷:۳۰
Tielse EC
۱
۰
Volendam Reserves
inprogress
۱۸:۰۰
Rijnsburgse Boys
۰
۱
Kozakken Boys
inprogress
۱۷:۳۰
Excelsior Maassluis
۱
۰
Katwijk
inprogress
۱۷:۳۰
Quick Boys
۲
۰
GVVV Veenendaal
inprogress
۱۷:۳۰
ASWH
۳
۳
Amsterdam FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Championship Group
Club Africain
-
-
US Monastir
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
IFK Stocksund
۰
۰
Kungsangens IF
inprogress
۱۸:۳۰
IFK Uppsala
۰
۲
IFK Österåker FK
inprogress
۱۸:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
SC Cham
۲
۱
Basel II
inprogress
۱۸:۳۰
Chiasso
۰
۰
Breitenrain
inprogress
۱۸:۳۰
Rapperswil Jona
۰
۰
FC Biel-Bienne
inprogress
۱۸:۳۰
SC Bruhl St. Gallen
۰
۰
YF Juventus Zurich
inprogress
۱۸:۳۰
  Denmark Superliga
SonderjyskE
-
-
Viborg FF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AGF Aarhus
-
-
FC Nordsjaelland
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Vejle Boldklub
-
-
OB Odense
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
JS Hercules
-
-
Närpes Kraft
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  South Africa Premier League
Kaizer Chiefs
۱
۲
Moroka Swallows
inprogress
۱۷:۳۰
Marumo Gallants FC
۲
۱
Sekhukhune United
inprogress
۱۷:۳۰
Royal AM
۰
۰
Mamelodi Sundowns FC
Interrupted
۱۷:۳۰
Maritzburg United
۱
۰
Baroka FC
inprogress
۱۷:۳۰
Chippa United
۰
۰
TS Galaxy
inprogress
۱۷:۳۰
Stellenbosch FC
۰
۰
Cape Town City
inprogress
۱۷:۳۰
Amazulu FC
۱
۱
Golden Arrows
inprogress
۱۷:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Lokomotivi Tbilisi
۰
۲
Dinamo Tbilisi
inprogress
۱۷:۳۰
FC Samgurali Tskaltubo
۲
۰
FC Torpedo Kutaisi
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Bayside Utd (W)
۲
۵
Heidelberg United (W)
Finished
۱۰:۰۰
Calder Utd SC (W)
۲
۰
Box Hill United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Alamein FC (W)
۰
۰
FV Emerging (W)
inprogress
۰۹:۳۰
  Ireland National League Women
Sligo Rovers (W)
۱
۰
Cork City (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Shelbourne (W)
۳
۰
DLR Waves (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Russia FNL
FC Krasnodar II
۱
۳
FK Spartak Moscow II
Finished
۱۳:۳۰
Torpedo Moskva
۲
۲
PFC Kuban
Finished
۱۶:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۰
۱
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۶:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۲
۲
Gazovik Orenburg
Finished
۱۶:۳۰
FK Tom Tomsk
۲
۲
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۵:۳۰
Energiya Khabarovsk
۰
۳
Akron Tolyatti
Finished
۱۱:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۱
۳
Rotor Volgograd
Finished
۱۵:۳۰
Alania Vladikavkaz
۳
۲
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۶:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۳
۲
Veles Moscow
Finished
۱۶:۳۰
FK Dolgoprudny
۲
۴
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Segunda Division
La Luz
۲
۱
Juventud Piedras
Finished
۰۴:۰۰
Rampla Juniors
۱
۲
Uruguay Montevideo
inprogress
۱۷:۳۰
  Kenya League Women
Ulinzi Starlets (W)
۴
۰
Kisumu All Starlets (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Mongolia Premier League
Khaan Khuns Erchim
۱۱
۱
BCH Lions
Finished
۱۲:۳۰
FC Ulaanbaatar
۹
۲
Khovd
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Fenerbahce (W)
۱
۰
Hakkarigucu SK (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Caboolture
۱
۳
Western Pride
Finished
۱۲:۳۰
Ipswich Knights
۱
۴
Magpies Crusaders United
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Forrestfield United
۲
۱
UWA Nedlands
Finished
۱۳:۳۰
Western Knights SC
۱
۱
Rockingham City
Finished
۱۱:۳۰
Dianella White Eagles
۰
۲
Fremantle City FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Univ. Queensland
۰
۰
Newmarket
Finished
۱۳:۴۵
Toowong
۰
۰
Pine Hills
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Hradec Kralove U19
۰
۱
Opava U19
Finished
۱۵:۳۰
Zbrojovka Brno U19
۲
۱
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۵:۳۰
Pribram U19
۲
۲
Ceske Budejovice U19
Finished
۱۳:۳۰
Fastav Zlin U19
۲
۱
Karvina U19
Finished
۱۳:۳۰
Slavia Prague U19
۴
۲
Mlada Boleslav U19
Finished
۱۳:۳۰
Meteor Praha VIII U19
۱
۵
Sigma Olomouc U19
Finished
۱۵:۰۰
Sparta Prague U19
۴
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۵:۱۵
  Denmark Danmarksserien, Group 1
Bronshoj BK
۴
۱
Herstedoster IC
Finished
۱۶:۳۰
Ishoj
۷
۱
BK Union
Finished
۱۵:۳۰
Allerod FK
۲
۲
Greve Fodbold
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
ACV Assen
۳
۱
VVOG Genoegen
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Brazil Cup U20
Barra FC U20
۲
۱
EC Prospera U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Primera A Women
UAI Urquiza (W)
۰
۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Austria Regionalliga East
Wiener Viktoria
۱
۰
FC Mauerwerk
inprogress
۱۸:۳۰
SV Stripfing/Weiden
۰
۰
FCM Traiskirchen
inprogress
۱۹:۰۰
  England National League North
York City FC
۱
۰
Boston United FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
IF Fuglafjordur
۰
۳
TB Tvoroyri
inprogress
۱۸:۳۰
Undrið FF
۰
۰
Vikingur Gota II
inprogress
۱۸:۳۰
  Bulgaria B PFG
PFC Montana 1921
۱
۱
PFC Spartak Varna
inprogress
۱۸:۱۵
Marek Dupnica
۳
۱
Strumska Slava
inprogress
۱۸:۱۵
Sportist Svoge
۲
۲
FK CSKA 1948 II
inprogress
۱۸:۱۵
FC Sozopol
۰
۲
PFC Litex Lovech
inprogress
۱۸:۱۵
Botev Plovdiv II
۱
۲
FK Maritsa 1921 Plovdiv
inprogress
۱۸:۱۵
FK Septemvri Simitli
۰
۲
Hebar 1918 Pazardzhik
inprogress
۱۸:۱۵
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۲
۰
Dobrudzha Dobrich
inprogress
۱۸:۱۵
  Iceland 3. Deild
KFS Vestmennaeyjar
۱
۳
Sindri
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
UE Sant Andreu U19
۳
۱
Ebro U19
inprogress
۱۷:۳۰
Sabadell U19
۰
۰
Barcelona U19
inprogress
۱۸:۳۰
Girona U19
-
-
RCD Mallorca U19
inprogress
۱۹:۰۰
  Rwanda National League
AS Kigali
۰
۰
Bugesera FC
inprogress
۱۷:۳۰
Espoir FC
۱
۰
Marines FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Inter De Minas U20
۰
۲
Cruzeiro U20
Finished
۱۶:۳۰
Coimbra EC U20
۱
۰
Atletico Mineiro U20
inprogress
۱۷:۳۰
Santarritense U20
۲
۱
Pouso Alegre U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Estonia Cup Women
Flora Tallinn (W)
۷
۱
JK Tallinna Kalev (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
GVI
۴
۱
B 1908
Finished
۱۴:۳۰
Ledoje-Smorum Fodbold
۰
۰
Skovshoved
inprogress
۱۵:۳۰
  Singapore Premier League
Tampines Rovers FC
۰
۴
Lion City Sailors FC
Finished
۱۴:۰۰
  United States USL League One
FC Tucson
۰
۰
Richmond Kickers
Finished
۰۶:۳۰
  Lithuania A Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۲
۰
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۶:۳۰
  Malawi Super League
MAFCO
۰
۰
Kamuzu Barracks
inprogress
۱۷:۰۰
  Slovenia 2.SNL
NK Drava Ptuj
-
-
NK Rogaska
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
Admira Dornbirn
۱
۱
VfB Hohenems
inprogress
۱۸:۳۰
  Switzerland Division 1 Women
Young Boys Berna (W)
۰
۳
Luzern (W)
inprogress
۱۸:۳۰
FC Aarau (W)
۰
۰
FC St. Gallen Staad (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Lithuania I Lyga
FA Siauliai B
۰
۳
BFA Vilnius
Finished
۱۶:۳۰
FK Nevezis Kedainiai
۱
۰
FK Atmosfera
Finished
۱۶:۳۰
FK Ekranas
۱
۱
Minija Kretinga
Finished
۱۶:۳۰
FC Garliava
-
-
FK Riteriai B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
TSV Pansdorf
۰
۰
TSV Bordesholm
inprogress
۱۶:۳۰
SC Weiche Flensburg 08 II
۱
۱
VfB Lubeck II
Finished
۱۵:۳۰
TSV Kronshagen
۴
۰
SV Preussen 09 Reinfeld
Finished
۱۶:۳۰
TSV Altenholz
۳
۶
Eutin 08
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia U19 League
NK Domzale U19
۳
۱
NK Aluminij U19
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga 2
FC Brasov
۱
۰
ASU Politehnica Timisoara
Finished
۱۴:۰۰
  Norway 3. Division avd. 1
Oppsal
۱
۰
Grorud IL 2
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Mariglianese
۳
۲
FC Francavilla
inprogress
۱۷:۳۰
  Tanzania Premier League
Mtibwa Sugar
۰
۲
Azam FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
XV Piracicaba U20
۱
۰
Desportivo Brasil U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Hassia Bingen
۱
۱
FC Speyer 09
inprogress
۱۸:۰۰
FV Eppelborn
۱
۰
TSV Emmelshausen
inprogress
۱۸:۰۰
FSV Jagersburg
۱
۱
Sportfreunde Eisbachtal
inprogress
۱۸:۰۰
  Denmark 2nd Division Women
IF Lyseng (W)
۰
۰
Aarhus 1900 (W)
inprogress
۱۸:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
2 de Mayo
۱
۰
Deportivo Santani
inprogress
۱۸:۳۰
Atletico Colegiales
۱
۱
Sportivo Iteno
inprogress
۱۸:۳۰
  Egypt Division 2
Tamya Youth Center
۰
۱
AL Fayoum
inprogress
۱۸:۳۰
  Slovenia League Women
Adria Miren
۱
۰
NK Ziri
inprogress
۱۸:۳۰
  Cyprus 1. Division
Doxa Katokopias
-
-
PAEEK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Lithuania U19 League
FM Zaibas U19
۰
۰
Banga Gargzdai U19
inprogress
۱۸:۳۰
  England National League South
Dorking Wanderers
۰
۱
Ebbsfleet United FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland 1. Deild
Throttur Vogum
۰
۰
IF Vestri
inprogress
۱۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
Buducnost Pilica
-
-
FK Modrica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Slavija Sarajevo
-
-
FK Borac Kozarska Dubica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Krupa na Vrbasu
-
-
FK Podrinje
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Zvijezda 09
-
-
Sloga Doboj
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal
Maritimo Funchal II
-
-
Paredes
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Albania Superliga
KS Dinamo Tirana
-
-
KF Tirana
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
KS Kukesi
-
-
Skenderbeu Korce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
KS Teuta Durres
-
-
KF Laci
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Ghana Premier League
Great Olympics
-
-
Medeama
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Cameroon Elite One
Dragon FC Yaounde
۰
۱
Yafoot FC (Yaounde FC II)
inprogress
۱۷:۳۰
Fovu de Baham
۰
۲
New Star de Douala
inprogress
۱۷:۳۰
Tonnerre Yaounde
۱
۰
Panthere de Nde
inprogress
۱۷:۳۰
OFTA
۰
۰
Bamboutos
inprogress
۱۹:۰۰
Yong Sp. Academy
۲
۲
Racing de Bafoussam
inprogress
۱۹:۳۰
Colombe du Dja et Lobo
-
-
Union Sportive de Douala
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Nigeria Premier League
Abia Warriors
-
-
Plateau United
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Spvg Schonnebeck 1910
-
-
SSVg Velbert
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Indjija
-
-
Radnicki Sremska Mitrovica
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Italy Serie D, Girone I
Real Agro Aversa
۳
۱
ASD Trapani Calcio
inprogress
۱۷:۳۰
  Latvia 1. Liga
AFA Olaine
۰
۹
Valmiera FC II
Finished
۱۶:۳۰
Saldus SS / Leevon
۰
۱
FK Tukums 2000/Tss II
inprogress
۱۸:۳۰
  Tanzania First Division
African Sports
۱
۰
Green Warriors
inprogress
۱۷:۳۰
Pan African FC
۲
۱
Ken Gold FC
inprogress
۱۷:۳۰
Kitayosce FC
۱
۰
DTB FC
inprogress
۱۷:۳۰
Pamba SC
۱
۱
Fountain Gate FC
inprogress
۱۷:۳۰
African Lyon
۳
۲
JKT Ruvu Stars
inprogress
۱۷:۳۰
Ndanda FC
۱
۱
Ihefu FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
Union Viera CF U19
۸
۱
CD Aguilas Atletico U19
Finished
۱۴:۳۰
CD Marino U19
۱
۱
Juventud Maritima U19
Finished
۱۵:۱۰
  New Zealand Southern Premier League
Ferrymead Bays
۳
۰
Selwyn United
Finished
۰۷:۱۵
  Japan Emperor Cup
FC Gifu
۳
۲
Chukyo University
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
Melbourne Victory U21
۲
۰
Geelong SC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia VIC Premier League Women
Whitehorse United SC (W)
۰
۵
South Yarra (W)
Finished
۰۹:۳۰
Geelong Galaxy (W)
۱
۸
Preston Lions (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Australia Northern NSW Division 1
Belmont Swansea United SC
۴
۱
West Wallsend SC
Finished
۱۱:۰۰
  Australia New South Wales U20 League
Northern Tigers U20
۸
۰
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۱۱:۳۰
  Russia FNL 2, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۰
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۱:۳۰
Kolomna
۱
۲
FK Kaluga
Finished
۱۴:۳۰
Znamya Noginsk
۱
۰
Fakel Voronezh II
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Celta Vigo U19
۵
۰
Pontevedra U19
Finished
۱۲:۳۰
Bezana U19
۰
۴
Real Oviedo U19
Finished
۱۵:۰۰
Arenal U19
۰
۱
Atletico Perines U19
Finished
۱۵:۱۵
  Serbia U19 League
FK Rad Belgrade U19
۳
۱
Vojvodina U19
Finished
۱۳:۳۰
Cukaricki U19
۱
۰
Mladost Lucani U19
inprogress
۱۷:۳۰
Zemun U19
۰
۰
Spartak Subotica U19
inprogress
۱۸:۰۰
  Russia FNL 2, Group 4
Dinamo Barnaul
۳
۰
Gazovik 2 Orenburg
Finished
۱۴:۳۰
Irtysh Omsk
۴
۰
NoSta Novotroitsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Tyumen
۱
۰
Amkar
inprogress
۱۷:۳۰
  Botswana Premier League
Orapa United FC
۲
۱
Notwane FC
inprogress
۱۷:۳۰
Botswana Defence Force
۱
۰
Prisons XI Gaborone
inprogress
۱۷:۳۰
Gilport Lions FC
۰
۵
Jwaneng Galaxy FC
inprogress
۱۷:۳۰
Township Rollers
۳
۰
Extension Gunners
inprogress
۱۷:۳۰
Masitaoka FC
۱
۰
Mogoditshane Fighters
inprogress
۱۷:۳۰
Sua Flamingoes
۳
۲
Gaborone United
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division RFEF
CD Manacor
۰
۲
AD Alcorcon B
Finished
۱۴:۳۰
CD Utera
۳
۱
Atletico Tordesillas
Finished
۱۴:۳۰
  Belarus Reserve League
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
۱
۵
Energetik-BGU Reserves
Finished
۱۶:۰۰
FC Minsk Reserves
۲
۱
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Smedby AIS
۵
۱
Karlbergs BK
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Premier League
FC Belshina Bobruisk
۲
۱
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Landesliga
ASV 13
۲
۳
FC Stadlau
inprogress
۱۷:۳۰
Helfort 15
۰
۲
FV Austria XIII
inprogress
۱۷:۳۰
SV Wienerberger
۰
۱
Post SV Wien
inprogress
۱۸:۳۰
  Bhutan Premier League
Thimphu City
۰
۳
Transport United FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Paraguay Championship Women
Club Guarani (W)
۱
۱
Resistencia FC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Uganda Premier League
UPDF FC
۱
۱
Onduparaka FC
inprogress
۱۷:۳۰
Busoga United FC
۱
۰
Gadaffi
inprogress
۱۷:۳۰
Vipers
۴
۰
Police SC
inprogress
۱۷:۳۰
Bul FC
۱
۰
Villa SC
inprogress
۱۷:۳۰
Arua Hill
۰
۰
Express SC
inprogress
۱۷:۳۰
Tooro United FC
۰
۴
URA FC
inprogress
۱۷:۳۰
Bright Stars FC
۲
۰
Mbarara City
inprogress
۱۷:۳۰
Kampala City
۰
۱
Wakiso Giants FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Vaxjo (W)
۵
۱
Gamla Upsala SK (W)
inprogress
۱۷:۳۰
IK Uppsala (W)
۶
۱
Sundsvall (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Alingsas FC United (W)
۳
۰
Mallbackens IF (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Jitex BK (W)
۱
۱
Ifo Bromolla IF (W)
inprogress
۱۷:۳۰
IFK Norrkoping (W)
۱
۰
Alvsjo AIK (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Cukaricki Stankom
۰
۰
Napredak Krusevac
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید